www.ferospoj.cz :: Nástavec na hranatý sloupek pro uchycení ostnatého drátu (Bavolet) (25.05.2024 - 00:46)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Nástavec na hranatý sloupek pro uchycení ostnatého drátu (Bavolet)

Nástavec na hranatý sloupek pro uchycení ostnatého drátu (Bavolet) slouží k uchycení ostnatého nebo žiletkového drátu (pásky). Rameno je dlouhé 45 cm a je opatřeno otvory pro 3 řady drátů. Bavolet je zakončen držákem pro sloupek s vnějším rozměrem 60 x 40 mm

Prodej nástavců na hranaté sloupky je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Nástavec na hranatý sloupek pro uchycení ostnatého drátu (Bavolet) naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!