www.ferospoj.cz :: Nástavec k prodloužení již hotového sloupku (18.06.2024 - 03:51)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Nástavec k prodloužení již hotového sloupku

Nástavec k prodloužení již hotového sloupku je vyroben z oceli a jeho povrch je upraven lakováním, které zvyšuje korozní odolnost povlaku, má vysokou přilnavost a mechanickou odolnost povlaku. Jedná se o příslušenství pro stavbu plotu, které nabízíme v barvě stříbrné či zelené. Nástavec využijete při úpravě starého plotu nebo stavbě nového plotového systému.

Prodej nástavce k prodloužení již hotového sloupku je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. 
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených nástavců Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Nástavec k prodloužení již hotového sloupku naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!