www.ferospoj.cz :: Napínák gumový s háky, TopTools (25.06.2022 - 18:49)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Napínák gumový s háky, TopTools

Gumový napínák s háky od výrobce TopTools je v podstatě pružné opletené gumolanokteré je na koncích opatřeno dvěma kovovými háky v černé barvě. Patří mezi nepostradatelné prvky autovýbavy, např. pro fixaci nákladu v kufru. Gumicuky jsou dodávány v sadě, která obsahuje 2 ks. Vybírat můžete ze dvou různých délek. Další užitečnou autovýbavu naleznete zde.

Prodej gumových napínáků s háky je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Napínák gumový s háky, TopTools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!