www.ferospoj.cz :: Lesnické pletivo uzlové TITAN oborové, pozinkované (17.05.2022 - 22:33)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Lesnické pletivo uzlové TITAN oborové, pozinkované

Pletivo uzlové TITAN oborové je z oceli a silně pozinkované. Výška pletiva a počet drátů záleží na volbě varianty produktu. Průměr drátů pletiva činí 2,5 mm a rozteč svislých drátů 150 mm. Uzlíková oborová pletiva se vyznačují svojí vysokou pevností a dlouhou životností, a to díky silné vrstvě zinku. Pletivo je určeno zejména pro oplocení lesních obor, zahrad, sadů. Pletiva s pevnou neklouzavou konstrukcí uzlů, která zabraňuje pohybu ve čtyřech směrech. Jak na montáž pletiva a jiné informace o lesnickém pletivu naleznete zde. K montáži si nezapomeňte koupit dřevené nebo plastové kůly a telegrafické svorky.

Prodej uzlových pletiv je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Lesnické pletivo uzlové TITAN oborové, pozinkované naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!