www.ferospoj.cz :: Lesnické pletivo uzlové TITAN light, pozinkované (18.06.2024 - 03:33)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Lesnické pletivo uzlové TITAN light, pozinkované

Uzlové oborové pletivo TITAN LIGHT (odlehčené) je víceúčelový pozinkovaný produkt, vhodný zejména pro oplocení chovů, ale i oplocení infrastruktury. Pletiva mají vysokou pevnost a dlouhou životnost, která je zajištěna silnou vrstvou zinku. Oborová pletiva s pevnou neklouzavou konstrukcí uzlů, která zabraňuje pohybu ve čtyřech směrech. Počet drátů a výška pletiva záleží na variantě produktu, kterou si vyberete. Průměr drátů je 2 mm a rozteč svislých drátů je 150 mm.  

Prodej uzlových pletiv je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Lesnické pletivo uzlové TITAN light, pozinkované naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!