www.ferospoj.cz :: Lesnické pletivo uzlové TITAN dálniční, pozinkované (18.06.2024 - 04:58)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Lesnické pletivo uzlové TITAN dálniční, pozinkované

Uzlové pletivo TITAN mají dlouhou životnost a vysokou pevnost. Je určeno jako dálniční oplocení. Pletivo má silnou vrstvu zinkování 240 g/m2 a drát se zápletem o průměru 2,50 mm. Role pletiva je 50 metrů. Výška a počet drátů se odvíjí podle zvolené varitany produktu. Na našem eshopu naleznete více lesnických, uzlových pletiv. A pokud potřebuje se lépe vyznat v těchto pletivech, přejděte na článek na našem blogu. K montáži si nezapomeňte koupit dřevěné nebo plastové kůly a telegrafické svorky.

Prodej uzlových pletiv je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Lesnické pletivo uzlové TITAN dálniční, pozinkované naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!