www.ferospoj.cz :: Lesní pletivo, drát 1,6/2,0 mm (20.04.2021 - 18:49)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Lesní pletivo, drát 1,6/2,0 mm

Lesní pletivo, drát 1,6/2,0 mm

Na této produktové kartě najdete pouze lesnické pletivo, které je vyrobeno z drátů o síle 1,6 mm (osnový a útkový drát), respektive 2,0 mm (horní a dolní drát pro celkové zpevnění), nejprodávanější výšky pro daný účel plocení. Všechy rozměrové varianty uzlového pletiva najdete na této produktové kartě. 
S ohledem na výše uvedenou sílu drátu je vhodné pro oplocení pastvin, lesních školek či jako dočasný plot při realizaci stavby. Nemůžeme jej zcela doporučit jako pletivo ovčí, pro tento účel je spíše vhodnější pletivo na produktové kartě Ovčí pletivo. Skladba vodorovných drátů je patrná z obrázku (kliknutím jej zvětšíte).

lesnické pletivo

pletivoPletivo uzlové se velmi snadno instaluje, jeho prodej realizujeme pouze po celých svazcích o délce 50 m. 

Lesnické pletivo vyrábí český či slovenský výrobce a obvyklá životnost se odvíjí od síly drátu a pochopitelně také od dispozic konkrétního stanoviště, kde bude pletivo instalováno (severní strana, návětrná strana, sněhové podmínky, výše spodní vody...). Obecně lze životnost plotu stanovit na 5 až 10 let.

U P O Z O R N Ě N Í! Výše v nabídce naleznete i lesní pletivo s různými počty (hustotou) vodorovných drátů pro danou výšku. Při výběru tak můžete zohlednit fakt, zda plot bude instalován v nižší nadmořské výšce nebo naopak (sněhové podmínky). Obzvláště u lesních školek je to důležité kritérium (výběr vyššího pletiva s více vodorovnými dráty pro zabránění vniknutí drobné zvěře např. pro horské oblasti s vyššími úhrny sněhu).
Pokud víte, že konkrétní stanoviště je "náročné" s ohledem na výše uvedené, můžete si na této produktové kartě vybrat stejné výšky lesnického pletiva, ale se silnějším drátem 2,0/2,8 mm. Tamtéž jsou k dispozici všechny varianty lesnického uzlového pletiva, které jsou předvyráběny na sklad a jsou tak dostupné obratem.

Standardní doba dodání je 1 až 4 pracovní dny, v případě výpadku zásob v hlavní plotařské sezóně je zákazník o případném delším dodacím termínu informován telefonicky.

Abychom byli schopni maximálně vyhovět Vašim projektům, snažíme se držet naše skladové zásoby v dostatečném množství. 
Díky tomu můžeme Vámi objednané zboží připravit k odeslání bez prodlení.

zásoby pletiv v našem skladě   pletiva na skladě
 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Lesní pletivo, drát 1,6/2,0 mm naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!