www.ferospoj.cz :: Koncovka lanová lisovací s metrickým závitem, nerez A4 (18.06.2024 - 03:25)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Koncovka lanová lisovací s metrickým závitem, nerez A4

Koncovka lanová lisovací s metrickým závitem je vyrobena z nerezavějící oceli A4, která poskytuje dobrou odolnost proti korozi díky použití přísad molybdenu při výrobě. Koncovku tak lze využít i v náročných podmínkách. Tato koncovka obsahuje na jedné straně závit. Na druhé straně se zalisuje lanko. Vytvoří se tak koncovka na laně.

Prodej lanových lisovacích koncovek s metrickým závitem pro lana je realizován v několika rozměrových variantách. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Koncovka lanová lisovací s metrickým závitem, nerez A4 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!