www.ferospoj.cz :: Pletivo poplastované čtyřhranné, zapletené, zelené (16.09.2019 - 22:07)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo poplastované čtyřhranné, zapletené, zelené

Pletivo poplastované čtyřhranné, zapletené, zelené

Pletivo poplastované zapletené, zelené barvy. Pletivo je vyrobeno z drátu o síle 2,5 mm včetně plastu (jádro zinek 1,65 mm). Jedno z nejčastěji používaných pletiv při stavbě plotu u rodinného domu, při oplocení zahrady, sadu apod.
Pletivo PVC má ve své spodní a horní části zapletený napínací drát. Od výšky 1500 mm je vhodné vypínat pletivo také středovým drátem, pro zjednodušení nákupu Vám výše nabízíme také variantu včetně středového drátu. Pokud si vyberete tuto variantu, je středový napínací drát přiložen k pletivu.

Budete-li cenu námi nabízeného produktu porovnávat s jinými výrobky, je vždy nutné znát minimální průměr drátu včetně plastu, ze kterého je pletivo vypletené. Respektive si ověřit, zda se jedná o pletivo ZAPLETENÉ.

Pletivo plotové poplastované je našim zákazníkům doručováno za nejlepší možné ceny přepravy, které se odvíjejí od počtu objednaných balení. Chcete-li se na ceny dopravy informovat ještě před vložením objednávky do naší online prodejny, napište nám přes kontaktní formulář na stránce Kontakt nebo telefonujte na +420 387 414 008

Rozměrové varianty čtyřhranných pletiv zelených naleznete výše.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pletivo poplastované čtyřhranné, zapletené, zelené naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!