www.ferospoj.cz :: Pletivo plastifikované PVC, zelené, šestihranné, EN 10223-2 (kuřecí) (16.09.2019 - 22:06)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo plastifikované PVC, zelené, šestihranné, EN 10223-2 (kuřecí)

Pletivo plastifikované PVC, zelené, šestihranné, EN 10223-2 (kuřecí)

Plastifikované pletivo šestihranné, zelené. Pletivo často zejména chovateli zvířat také označované jako "pletivo kuřecí". Kromě vymezení prostoru pro zvířata a ptactvo (oplocení klecí, voliéry, ohrady pro drůbež) je šestihranné pletivo použitelné také jako ochrana mladých stromků a sazenic, svou využitelnost má i u stavebních projektů (přichycení izolace, zpevnění omítek apod.).

Prodej pletiva realizujeme nejen po celých svazcích, ale též na přesný Vámi požadovaný rozměr (minimální objednací množství 5 m).

Až 3 ks šestihranného pletiva lze doručit jako "balíkovou zásilku" za velmi příznivé ceny přepravy, větší množství je expedovatelné službou PPL Sprint Paleta, za nabídkovou cenu pletiva i dopravy korespondující s objemem Vaší případné poptávky (použijte banner pod rozměrovými variantami pletiva). Prodej tak realizujeme po celé ČR.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pletivo plastifikované PVC, zelené, šestihranné, EN 10223-2 (kuřecí) naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!