www.ferospoj.cz :: Žlab odvodňovací s pozinkovanou mříží (21.04.2021 - 10:45)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Žlab odvodňovací s pozinkovanou mříží

Žlab odvodňovací s pozinkovanou mříží

Žlab odvodňovací s pozinkovanou mříží slouží k odvodnění zpevněných ploch u rodinných domů a pochozích ploch. Odvodňovací žlab umožňuje jednoduché spádování provrchu bez složitého členění. Matriál PP má výborné technické vlastnosti z hlediska chemické i mechanické odolnosti o váze až 1,5 tuny. Odtokový žlab se používá na dopravní plochy využívané chodci a cyklisty (pěší zóny, cykostezky, domácí příjezdové cesty apod.), dále na terasy, podlahy, nebo tak k odvodnění bazénů. Tento odvoďnovací žláb je snadné napojit na kanalizaci DN 100.

Prodej pozinkovaných odvodňovacích žlabů je realizován v ucelené rozměrové řadě. Aktuální cenu a dostupnost naleznete výše. Pokud budete nákup realizovat jako registrovaný zákazník, získáte navíc trvalou slevu 5 % nejen na tento výrobek, ale i na veškeré v budoucnu zakoupené zboží!!!

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Žlab odvodňovací s pozinkovanou mříží naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!