www.ferospoj.cz :: Plachty (04.12.2021 - 03:26)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Plachty

Krycí plachty a sítě jsou další specifickou součástí katalogu Izolace, fólie, hmoty, respektive nákupního oddělení Stavební prvky a materiály.
I u této kategorieplatí, že každá dílčí kategorie, tedy i Krycí plachty a sítě, v sobě ukrývá větší množství konkrétních produktových karet. Najdete zde kvalitní krycí plachty a sítě pro zakrývání lešení, které využijete jak doma na zahradě, tak při realizaci firemní zakázky. Nabízené Krycí plachty mají pevné spoje a jsou odloné vůči UV záření, vybírat můžete z několika formátů i gramáží (od plošné váhy se odvíjí pevnost plachty - zejména na zakrývání např. hranice dřeva nepravidelného tvaru doporučujeme plachty co nejpevnější). Lešenářské sítě jsou určeny spíše firemním zákazníkům, nciméně využívají je i svépomocní stavebníci, kteří realizují stavbu v městském prostředí.

Sortimentní nabídka Krycích plachet a sítí se odvíjí od těchto aspektů:

 • materiál – plast, ostatní
 • šířka / hloubka – 15 až 10 000 mm
 • tl. – 0,007 až 0,2 mm
 • výška – 1 000 až 1 200 mm
 • délka – 150 až 75 000 mm
 • typ / druh –
  • fólie, geotextílie, membrány
  • obalové materiály, palety
  • pásy, pásky systémové
  • plachty ochranné
  • sítě ochranné
 • norma – normy (DIN, ISO či ČSN, pro jeden typ šroubu můžou v ekvivalenci existovat všechny tři typy národních či evropských norem)

Standardní varianty Krycích plachet a sítí skladujeme, většinu nabízených položek Vám dodáme obratem. Ceny, technické informace a konkrétní rozměrové varianty naleznete v kartách produktů.
Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme nadstandardně široký sortiment Krycích plachet a sítí, prodej realizujeme firmám i konečným zákazníkům po celé ČR. Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, je jedno, kde sídlí Vaše firma či dílna, Krycí plachty a sítě Vám dodáme obratem kamkoliv. V Českých Budějovicích máme prodejnu, zde prodej realizujeme také běžným způsobem. Zboží můžete zakoupit přímo i bez realizace objednávky přes eshop (aktuální dostupnost položek je součástí prezentace konkrétních produktů). Počítejte však prosím s tím, že odbavení Vaší zakázky bez eshopové objednávky může trvat o něco déle. Pokud v sekci Krycí plachty a sítě nenajdete hledaný produkt, navštivte prosím také další sekce eshopu, vyhledání dalších produktů Vám usnadní také fulltextový vyhledávač v záhlaví našeho eshopu. Požadujete-li rychlou on-line informaci, týkající se naší sortimentní nabídky či dodací lhůty konkrétního výrobku, kdykoliv nás kontaktujte.

 
Fólie stavební PE, čirá Fólie stavební PE, čirá detail Fólie parotěsná Guttafol DB Blau Fólie parotěsná Guttafol DB Blau detail Síť ochranná na lešení s upevňovacími oky na obvodu Síť ochranná na lešení s upevňovacími oky na obvodu detail
Plachta tkaná se zaoblenými okraji a ocelovými oky, GUTTAPLANE standard Plachta tkaná se zaoblenými okraji a ocelovými oky, GUTTAPLANE standard detail Plachta pevná tkaná se zdvojenými okraji a ocelovými oky, GUTTAPLANE HW Plachta pevná tkaná se zdvojenými okraji a ocelovými oky, GUTTAPLANE HW detail Páska pro připevňování a spojování krycích fólií, GUTTABAND MASKOVACÍ Páska pro připevňování a spojování krycích fólií, GUTTABAND MASKOVACÍ detail
Síť lešenářská, Den Braven Síť lešenářská, Den Braven detail Fólie ochranná samolepicí na okna a dveře LDPE, Den Braven Fólie ochranná samolepicí na okna a dveře LDPE, Den Braven detail Fólie zakrývací na malování Fólie zakrývací na malování detail