www.ferospoj.cz :: Vrut zemní s kruhovou objímkou, 3 redukce, KRINNER KSF G (25.05.2024 - 01:29)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Vrut zemní s kruhovou objímkou, 3 redukce, KRINNER KSF G

Zemní vrut Krinner, se sadou redukcí na různé průměry trubky, KSF G 60x550. Pro trubky o maximálním vnějším průměru 56 mm. Tyto zemní vruty jsou využívány pro kotvení plotových sloupků pro výšku plotu do 1,5 m včetně. Plotové sloupky ukotvíte bez betonování, po zasunutí sloupku do vrutu nasypete do objímky štěrk frakce 2- 4 mm, čímž sloupek velmi pevně ukotvíte.
MONTÁŽ zemních vrutů v odpovídajícím terénu je jednoduchá a zvládnete ji snadno svépomocí (součástí dodávky je roxor pro instalaci vrutu do země). Při instalaci zemní šroub díky svému kónusovému tvaru těla zhutní a stlačí zeminu ve svém okolí, vznikne tak velmi pevný základ, který lze bez jakýchkoli problémů ihned zatížit. Zemní vruty jsou vhodné pro dočasné i trvalé stavby.

Co lze kotvit se zemním vrutemNespornou výhodou zemních vrutů je rychlá instalace, odpadá betonování, což Vám přináší úsporu času i finančních prostředků. Za zlomek doby, kterou by jste za normálních okolností vyčerpali na vykopání a zabetonování standardní kotevní patky či plotového sloupku, můžete Vaši stavbu kompletně založit na zemních vrutech Krinner.
Zemní vruty jsou staticky testovány na tlakovou, tahovou i boční zátěž. Použít je můžete prakticky kdekoliv s výjimkou silně podmáčených terénů a čerstvé navážky.

Abychom byli schopni maximálně vyhovět Vašim projektům, snažíme se držet naše skladové zásoby v dostatečném množství. 
Díky tomu můžeme Vámi objednané zboží připravit k odeslání bez prodlení.

zásoby kotvících prvků v našem skladě   zásoby kotvících prvků v našem skladě
 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Vrut zemní s kruhovou objímkou, 3 redukce, KRINNER KSF G naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!