www.ferospoj.cz :: Tkanina stínící, zastínění 100% (21.04.2021 - 09:26)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Tkanina stínící, zastínění 100%

Tkanina stínící, zastínění 100%

Stínící tkanina, zastínění 100% je absolutně neprůsvitná tkanina. Tkanina nabízí 100 % zastínění a je dostupná v tmavě šedé barvě (antracit). Je vhodná pro zneprůhlednění plotových systémů a oplocení. Má zesílená oka pro větší pevnost a delší životnost uchycení, které se realizuje poplastovaným vázacím drátem nebo stahovacími páskami. Oka jsou umístěna po 5 cm na horním a spodním okraji. Tkanina má plošnou hmotnost 230 g/m2 a odolává teplotám -40°C až +80°C. Prodej po rolích v různých délkách a výškách.

SEZÓNNÍ ZMĚNY: Během sezóny se dostupnost produktů může lišit ve smyslu prodloužení dodací lhůty. V těchto případech Vás budeme telefonicky informovat o plánovaném datu doskladnění.

Prodej stínících tkanin, zastínění 100% je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Tkanina stínící, zastínění 100% naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!