www.ferospoj.cz :: Tkanina stínící Plotex, 50% zastínění (10.08.2020 - 06:35)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Tkanina stínící Plotex, 50% zastínění

Tkanina stínící Plotex, 50% zastínění

Dočasné oplocení či snížení průhlednosti PLOTEX je stínící síť určená na plot. Je ideální jako dočasné oplocení nebo pro montáž na stávající plot pro snížení průhlednosti. Dá se použít i jako stínící materiál pro rostliny. Je vyrobena z polypropylenu (PP). Zelená stínící síť PLOTEX má 50 % průhlednost. Pro větší zastínění doporučujeme síť SUNIZOL

Prodej dočasných oplocení či snížení průhlednosti PLOTEX je realizován v rolích po 30 metrech

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

SEZÓNNÍ ZMĚNY: Během sezóny se dostupnost produktů může lišit ve smyslu prodloužení dodací lhůty. V těchto případech Vás budeme telefonicky informovat o plánovaném datu doskladnění.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Tkanina stínící Plotex, 50% zastínění naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!