www.ferospoj.cz :: Silikony sanitární (02.12.2022 - 17:58)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Silikony sanitární

Sanitární silikony jsou další specifickou součástí katalogu Silikony, respektive nákupního oddělení Lepení, tmelení, skladování.
I u této kategorieplatí, že každá dílčí kategorie, tedy i Sanitární silikony, v sobě ukrývá větší množství konkrétních produktových karet. Najdete zde snitární silikony nejčastěji v kartuši 310 ml, které se dokončovací práce ve vlhkém či mokrém prostředí. Sanitární silikony se někdy nazývají taky jako koupelnové či protiplísňové. Je to dané jednak tím, kde se silikon nejčastěji aplikuje a druhak tím, jaká vlastnost je jeho největší předností. A tou je právě odolnost proti vzniku plísní v prostředích, která jsou téměř trvale vlhká či často nárazově mokrá. Sanitární silikony vykazují velmi dobrou přilnavost na různé druhy povrchů, ze kterých jsou nejčastěji tvořeny obklady van či koupelen jako takových, lze je aplikovat na sklo, prémiové silikony i na nerezové oceli či lakované dřevo. Tedy na materiály, které se často vyskytují v takových místech jako jsou koupelny, záchody, sprchy, umývárny či pracovní dílny. V naší nabídce naleznete pouze sanitární silikony, které jsou vyráběny světovými výrobci jako jsou Den Braven, Sika apod.

Standardní varianty Sanitárních silikonů skladujeme, většinu nabízených položek Vám dodáme obratem. Ceny, technické informace a konkrétní rozměrové varianty naleznete v kartách produktů.
Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme ucelený sortiment Sanitárních silikonů, prodej realizujeme firmám i konečným zákazníkům po celé ČR. Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, je jedno, kde sídlí Vaše firma či dílna, Sanitární silikony Vám dodáme obratem kamkoliv. V Českých Budějovicích máme prodejnu, zde prodej realizujeme také běžným způsobem. Zboží můžete zakoupit přímo i bez realizace objednávky přes eshop (aktuální dostupnost položek je součástí prezentace konkrétních produktů). Počítejte však prosím s tím, že odbavení Vaší zakázky bez eshopové objednávky může trvat o něco déle. Pokud v sekci Sanitární silikony nenajdete hledaný produkt, navštivte prosím také další sekce eshopu, vyhledání dalších produktů Vám usnadní také fulltextový vyhledávač v záhlaví našeho eshopu. Požadujete-li rychlou on-line informaci, týkající se naší sortimentní nabídky či dodací lhůty konkrétního výrobku, kdykoliv nás kontaktujte.

 
Silikon sanitární, různé barvy, Den Braven Silikon sanitární, různé barvy, Den Braven detail Silikon sanitární v tubě, Den Braven Silikon sanitární v tubě, Den Braven detail Tmel silikonový Sanisil Tmel silikonový Sanisil detail
Silikon sanitární neutrální OXIM, Den Braven Silikon sanitární neutrální OXIM, Den Braven detail Silikon sanitární PREMIUM, Den Braven Silikon sanitární PREMIUM, Den Braven detail Silikon sanitární, GUTTA Silikon sanitární, GUTTA detail
Silikon sanitární, různé barvy, Silver Line Silikon sanitární, různé barvy, Silver Line detail