www.ferospoj.cz :: Lepidlo na kov (23.10.2021 - 00:04)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Lepidlo na kov

Lepidlo na kov jsou další specifickou součástí katalogu Lepidla, respektive nákupního oddělení Lepení, tmelení, skladování.
I u této kategorieplatí, že každá dílčí kategorie, tedy i Lepidlo na kov, v sobě ukrývá větší množství konkrétních produktových karet. Najdete zde lepidla na kov, pro realizace mimořádně pevných lepených spojů u ocleových konstrukčních prvků. Být či nebýt? Lepit či svařovat? Pro laika je lepení kovů tá méně spolehlivá metoda spojování, u některých typů spojů je však dosahováno větší pevnosti než u svárů. Moderní lepidla na kov jsou shopná vytvářet extrémně pevný spoj, jehož výhodou je i jeho těsnost. Sváry nelze zpravidla realizovat při spojování dvou velmi tenkých materiálů, i tato nevýhoda při lepení odpadá. Lepené spoje se často používají při lepení slitin lehkých kovů a lepení neželezných kovů. I při používání lepidla na kov platí zásada, že pevnost spoje do značné míry souvisí s provedením správné přípravy lepených kovových materiálů (čištění, odmašťování, moření apod.), před lepením je důležité povrchy také zdrsnit.

Standardní varianty Lepidel na kov skladujeme, většinu nabízených položek Vám dodáme obratem. Ceny, technické informace a konkrétní rozměrové varianty naleznete v kartách produktů.
Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme ucelený sortiment Lepidel na kov, prodej realizujeme firmám i konečným zákazníkům po celé ČR. Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, je jedno, kde sídlí Vaše firma či dílna, Lepidlo na kov Vám dodáme obratem kamkoliv. V Českých Budějovicích máme prodejnu, zde prodej realizujeme také běžným způsobem. Zboží můžete zakoupit přímo i bez realizace objednávky přes eshop (aktuální dostupnost položek je součástí prezentace konkrétních produktů). Počítejte však prosím s tím, že odbavení Vaší zakázky bez eshopové objednávky může trvat o něco déle. Pokud v sekci Lepidlo na kov nenajdete hledaný produkt, navštivte prosím také další sekce eshopu, vyhledání dalších produktů Vám usnadní také fulltextový vyhledávač v záhlaví našeho eshopu. Požadujete-li rychlou on-line informaci, týkající se naší sortimentní nabídky či dodací lhůty konkrétního výrobku, kdykoliv nás kontaktujte.

 
Tmel lepící SikaBond AT Metal Tmel lepící SikaBond AT Metal detail Lepidlo polyuretanové střešní PU-ROOFFIX, DenBraven Lepidlo polyuretanové střešní PU-ROOFFIX, DenBraven detail Odstraňovač lepidel Lignofix Odstraňovač lepidel Lignofix detail