www.ferospoj.cz :: Zelená (04.12.2021 - 02:08)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Zelená

Zelená impregnace jsou další specifickou součástí katalogu Impregnace, respektive nákupního oddělení Lepení, tmelení, skladování.
I u této kategorieplatí, že každá dílčí kategorie, tedy i Zelená impregnace, v sobě ukrývá větší množství konkrétních produktových karet. ajdete zde impregnaci, která po aplikaci nátěru dřevo obarví zeleně. Transparentní impregnace se používá zejména u hrubé tesařské stavby střešní konstrukce a to na trámech, u kterých se nepředpokládá jejich další moření a natírání laky. Nabarvení trámu urychluje realizaci nátěru i v horších světelných podmínkách a dává Vám jistotu, že daná část dřevěného prvku již byla natřena.

Standardní varianty Zelených impregnací skladujeme, většinu nabízených položek Vám dodáme obratem. Ceny, technické informace a konkrétní rozměrové varianty naleznete v kartách produktů.
Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme ucelený sortiment Zelených impregnací, prodej realizujeme firmám i konečným zákazníkům po celé ČR. Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, je jedno, kde sídlí Vaše firma či dílna, Zelená impregnace Vám dodáme obratem kamkoliv. V Českých Budějovicích máme prodejnu, zde prodej realizujeme také běžným způsobem. Zboží můžete zakoupit přímo i bez realizace objednávky přes eshop (aktuální dostupnost položek je součástí prezentace konkrétních produktů). Počítejte však prosím s tím, že odbavení Vaší zakázky bez eshopové objednávky může trvat o něco déle. Pokud v sekci Zelená impregnace nenajdete hledaný produkt, navštivte prosím také další sekce eshopu, vyhledání dalších produktů Vám usnadní také fulltextový vyhledávač v záhlaví našeho eshopu. Požadujete-li rychlou on-line informaci, týkající se naší sortimentní nabídky či dodací lhůty konkrétního výrobku, kdykoliv nás kontaktujte.

 
Impregnace na dřevo Lignofix Efekt Impregnace na dřevo Lignofix Efekt detail Nátěr na dřevo ochranný OPTIMAL, Den Braven Nátěr na dřevo ochranný OPTIMAL, Den Braven detail Nátěr na dřevo ochranný PROFI, Den Braven Nátěr na dřevo ochranný PROFI, Den Braven detail