www.ferospoj.cz :: Čirá (04.12.2021 - 01:37)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Čirá

Čirá impregnace jsou další specifickou součástí katalogu Impregnace, respektive nákupního oddělení Lepení, tmelení, skladování.
I u této kategorieplatí, že každá dílčí kategorie, tedy i Čirá impregnace, v sobě ukrývá větší množství konkrétních produktových karet. Najdete zde impregnaci, která po aplikaci nátěru dřevo neobarví. Čirá impregnace se používá pro preventivní ochranu konstrukčního dřeva proti napadení prvku dřevokazným hmyzem či houbou. Na trám je možné impregnaci nanášet klasickým nátěrem, ale také namáčením, poléváním či ponořováním.

Standardní varianty Čirých impregnací skladujeme, většinu nabízených položek Vám dodáme obratem. Ceny, technické informace a konkrétní rozměrové varianty naleznete v kartách produktů.
Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme ucelený sortiment Čirých impregnací, prodej realizujeme firmám i konečným zákazníkům po celé ČR. Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, je jedno, kde sídlí Vaše firma či dílna, Čirá impregnace Vám dodáme obratem kamkoliv. V Českých Budějovicích máme prodejnu, zde prodej realizujeme také běžným způsobem. Zboží můžete zakoupit přímo i bez realizace objednávky přes eshop (aktuální dostupnost položek je součástí prezentace konkrétních produktů). Počítejte však prosím s tím, že odbavení Vaší zakázky bez eshopové objednávky může trvat o něco déle. Pokud v sekci Čirá impregnace nenajdete hledaný produkt, navštivte prosím také další sekce eshopu, vyhledání dalších produktů Vám usnadní také fulltextový vyhledávač v záhlaví našeho eshopu. Požadujete-li rychlou on-line informaci, týkající se naší sortimentní nabídky či dodací lhůty konkrétního výrobku, kdykoliv nás kontaktujte.

 
Impregnace na dřevo Lignofix Efekt Impregnace na dřevo Lignofix Efekt detail Nátěr na dřevo ochranný PLUS, Den Braven Nátěr na dřevo ochranný PLUS, Den Braven detail