www.ferospoj.cz :: Kotevní prvky (25.05.2024 - 00:44)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kotevní prvky

Kotevní patky, pro základy dřevostavby

V našem katalogu kotevních prvků naleznete celou řadu tzv. kotevních patek. Tímto pojmem bývá označováno tesařské kování, které Vám usnadní výstavbu základů pro Vaši dřevostavbu.
Tyto tesařské kotevní patky lze rozdělit do tří kategorií - patky do betonu s roxorem (využijete je zejména tehdy, když začínáte stavbu úplně od "nuly", není hotová žádná základová deska), patky nastavitelné (hodí se na již hotové základové desky, díky šroubovici je lze snadněji donastavit na potřebnou výšku) a poslední dílčí kategorií jsou tzv. kotevní hroty. Tyto zatloukací špice Vám umožní realizaci základů zcela bez betonáže.
Kotevní patky se vyrábějí pro různé rozměry trámů a jejich celková únosnost je dostačující jak pro drobné stavby typu dětské hřiště či malý altán, tak pro budování velkých pergol, včetně těch, které chcete zastřešit betonovou střešní krytinou.
Nabízené tesařké kování pro základy dřevostavby lze také rozdělit dle výrobce. Firemním zákazníkům nabízíme plně certifikované výrobky od českého výrobce, pro realizaci stavby svépomocí můžete zakoupit levné patky varáběné mimo EU. Více dalších informací naleznete v jednotlivých produktových kartách, zboží můžete zakoupit přímo v našem eshopu - Kotevní patky.

 
Vrut zemní BAYOS, fixní, NUT-3 Vrut zemní BAYOS, fixní, NUT-3 detail
««« 1 2 3 4 »»»