www.ferospoj.cz :: Sloupek pro gabiony STONE (18.06.2024 - 05:28)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sloupek pro gabiony STONE

Sloupky pro gabiony STONE jsou určeny pro realizaci tenkých gabionových stěn za použití svařovaných plotových panelů, které se zafixují do drážek ve sloupku. Díky tomu se zabrání vyboulení panelů (sítí) na jejich koncích, v ploše jsou pak panely zafixovány vymezovacími táhly (háčky). Gabion se následně plní nejčastěji sypaným způsobem, ideálně kamenivem. Sloupek je široky 150 mm a délka záleží na variantě, kterou si vyberete - 2000 / 2400 mm. Tloušťka stěny sloupku je 2 mm a celý sloupek váží 17 kg. 

Prodej sloupků pro gabiony je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sloupek pro gabiony STONE naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!