www.ferospoj.cz :: Příchytka pro montáž panelů do bran, PVC (25.05.2024 - 00:42)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Příchytka pro montáž panelů do bran, PVC

Příchytka pro montáž panelů do bran je plastová příchytka od výrobce Pilecký. Je vyrobena z polyvinylchloridu (PVC) a slouží k přichycení svařovaných plotových panelů PILOFOR k brance. V naší nabídce naleznete tyto příchytky pro panely PILOFOR CLASSIC u nás je najdete pod kódem 2500001 (určený pro dráty o průměru 5 mm), dále pak PILOFOR SUPER pod kódem 2500002 (určený pro 2 dráty o průměru 6mm).

Prodej příchytek pro montáž panelů do bran je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Příchytka pro montáž panelů do bran, PVC naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!