www.ferospoj.cz :: Příchytka pro montáž panelů do bran, nerezová (04.12.2021 - 02:48)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Příchytka pro montáž panelů do bran, nerezová

Příchytka pro montáž panelů do bran je nerezová příchytka od výrobce Pilecký. Je vyrobena z nerezavějící oceli a slouží k přichycení svařovaných plotových panelů PILOFOR k brance. V naší nabídce naleznete tyto nerezové příchytky pro panely PILOFOR CLASSIC a PILOFOR SUPER.

Prodej nerezových příchytek pro montáž panelů do bran je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Příchytka pro montáž panelů do bran, nerezová naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!