www.ferospoj.cz :: Příchytka panelu PILOFOR - ST na sloupek 60x40mm (25.05.2024 - 01:01)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Příchytka panelu PILOFOR - ST na sloupek 60x40mm

Příchytka panelu PILOFOR - ST. Příchytka panelu PILOFOR je vyrobena z kvalitního plastu (PVC). Velikost příchytky je 60 x 40 mm. Tato příchytka pro panely je příslušenství k montáži svařovaných panelů. Slouží k uchycení panelů ke čtyřhranným sloupkům.

Prodej příchytek panelu je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Příchytka panelu PILOFOR - ST na sloupek 60x40mm naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!