www.ferospoj.cz :: Příchytka panelu PILOFOR-PRO na sloupek 60x40 mm, plastová (24.05.2024 - 23:51)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Příchytka panelu PILOFOR-PRO na sloupek 60x40 mm, plastová

Příchytka panelu PILOFOR - PRO na sloupek. Příchytka pro panely PILOFOR je vyrobena z kvalitního plastu (PVC). Slouží jako příslušenství k montáži svařovaných panelů - k uchycení panelů ke čtyřhranným sloupkům. Součástí je i krytka na šroub.

Prodej příchytky pro panely je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Příchytka panelu PILOFOR-PRO na sloupek 60x40 mm, plastová naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!