www.ferospoj.cz :: Příchytka napínacího drátu, se šroubem (18.05.2024 - 12:15)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Příchytka napínacího drátu, se šroubem

Příchytka napínacího drátu, se šroubem

Příchytka napínacího drátu slouží k uchycení napínacího drátu na sloupky u pletivového plotu. Příchytka je vyrobena z plastu, takže nepodléhá korozi a disponuje dlouhou životností. Součástí balení je také samořezný šroub o rozměru 4,8x25 mm, které u nás můžete zakoupit také samostatně - šroub s křížovou drážkou/šroub s drážkou TORX. Příchytky napínacího drátu prodáváme v zelené a černé barvě.

Pokud vám nevyhovují příchytky se samovrtným šroubem, můžete je nahradit příchytkami s hřebem, které mají jiný způsob instalace. Do sloupku nejprve vyvrtáte díru vrtákem a poté příchytku do díry natlučete.

Příchytka napínacího drátu

Kolik příchytek je potřeba ke stavbě plotu?

Příchytky napínacího drátu se umisťují na plotové sloupky. Při výšce pletiva do 150 cm se používají dvě příchytky na každý sloupek, které drží horní a dolní napínací drát. Pokud volíte pletivo o výšce 150 cm a více, doporučujeme použít také třetí (středovou) řadu napínacího drátu, a budete tedy potřebovat na každý sloupek tři příchytky. Počet příchytek není ovlivněn tím, zda pro stavbu plotu používáte zapletené či nezapletené pletivo.

Příchytky napínacího drátu se nepoužívají u sloupků, na které se dávají napínací strojky. Jedná se konkrétně o tyto sloupky:

  • na začátku plotu
  • v každém rohu plotu
  • při každé změně směru plotu
  • každých nejvýše 25 metrů rovné délky plotu
  • na konci plotu

Montáž příchytek napínacího drátu

Montáž příchytek probíhá díky samovrtnému šroubu TEX bez nutnosti předvrtání. Ke každé příchytce je tento šroub dodán v balení. K aplikaci příchytek tak budete potřebovat pouze aku šroubovák se správným bitem.

Do připravené příchytky se poté ze shora vloží napínací drát, který díky háčku v příchytce drží a nevypadne.

Co je potřeba na stavbu plotu?

 

Potřebné množství všech komponent se dozvíte v článku kalkulace ceny plotu.
Pokud si nebudete vědět rady, napište nám na poptavky@obchodprodilnu.cz ideálně i s jednoduchým náčrtkem pozemku.
Rádi Vám cenu plotu ZDARMA spočítáme!

Doprava a dostupnost pletiv

Snažíme se v sezóně držet vysoké skladové zásoby pletiv, abychom mohli dodávky realizovat obratem. Plot včetně příslušenství Vám zašleme po celé ČR prostřednictvím paletové přepravy nebo zavezeme naším vozem.

Návod na stavbu plotu z pletiva

Montáž plotu zvládnete svépomocí bez asistence firmy. Podívejte se na naše články, které se týkají výběru a montáže plotu:

Jak betonovat sloupek?
Jak vybrat pletivo?
Jak vybrat plotové sloupky?
Co vše je třeba na stavbu plotu?
Podhrabové desky - ano či ne?

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Příchytka napínacího drátu, se šroubem naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!