www.ferospoj.cz :: Příchytka MPO na panel kompletní, RAL 9005 černá (04.12.2021 - 01:33)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Příchytka MPO na panel kompletní, RAL 9005 černá

Příchytka pro kontrukci kovaných plotů MPO je vyrobena z oceli, černé barvy (RAL 9005). Příchytky na panel MPO jsou proti korozi chráněny zinkováním a následně lakovány nánosem polyesterového prášku v elektrostatickém poli s vytvrzováním v peci při 180 - 200°Celsia (KOMAXIT). Tato povrchová úprava se vyznačuje vysokou odolností vůči atmosférickým vlivům a UV záření.

Prodej příchytek MPO je realizován v ucelené rozměrové řadě. Aktuální cenu a dostupnost naleznete výše. Pokud budete nákup realizovat jako registrovaný zákazník, získáte navíc trvalou slevu 5 % nejen na tento výrobek, ale i na veškeré v budoucnu zakoupené zboží!!!

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Příchytka MPO na panel kompletní, RAL 9005 černá naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!