www.ferospoj.cz :: Příchytka k plotovým panelům, PILOFOR SUPER (04.12.2021 - 01:47)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Příchytka k plotovým panelům, PILOFOR SUPER

Příchytka k plotovým panelům PILOFOR SUPER je plastová příchytka od výrobce Pilecký. Je určena pro plotové svařované panely PILOFOR SUPER a jejich montáži na čtyřhranné sloupky. Vzhledem k síle panelů jsou i příchytky robustní, aby byla zajištěna pevnost celého oplocení. Příchytky nabízíme v zelené, černé, šedé a bílé barvě.

Prodej příchytek k plotovým panelům PILOFOR SUPER je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Příchytka k plotovým panelům, PILOFOR SUPER naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!