www.ferospoj.cz :: Příchytka k plotovým panelům, PILOFOR LIGHT (04.12.2021 - 03:09)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Příchytka k plotovým panelům, PILOFOR LIGHT

Příchytka k plotovým panelům, PILOFOR LIGHT je ocelová příchytka od výrobce Pilecký. Je vyrobena z pozinkované oceli, čímž je zajištěna základní antikorozní ochrana. Používá se pro uchycení svařovaných plotových panelů PILOFOR LIGHT k plotovým sloupkům. V naší nabíce naleznete také poplastovanou (PVC) variantu v zelené barvě.

Prodej příchytek k plotovým panelům PILOFOR LIGHT je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Příchytka k plotovým panelům, PILOFOR LIGHT naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!