www.ferospoj.cz :: Příchytka plotových dílců PILOFOR LIGHT, různé barvy (25.05.2024 - 01:40)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Příchytka plotových dílců PILOFOR LIGHT, různé barvy

Příchytka plotových dílců PILOFOR LIGHT

Příchytka k plotovým panelům, PILOFOR LIGHT je ocelová příchytka od výrobce Pilecký, která se používá pro přichycení plotových panelů PILOFOR LIGHT k plotovému sloupku. Plotové panely PILOFOR LIGHT u nás naleznete ve dvou variantách - pozinkované a barevně poplastované. Jedná se o koncovou příchytku určenou k použití na koncový sloupek. Na nekoncových sloupcích lze použít také, jen je nutno použít dvě příchytky vedle sebe. Je vyrobena z pozinkované oceli, čímž je zajištěna základní antikorozní ochrana. V nabídce najdete také poplastovanou (PVC) variantu v zelené barvě.

Prodej příchytek k plotovým panelům PILOFOR LIGHT je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Příchytka plotových dílců PILOFOR LIGHT, různé barvy naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!