www.ferospoj.cz :: Příchytka k plotovým panelům, nerez (motýlek) (14.07.2020 - 16:35)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Příchytka k plotovým panelům, nerez (motýlek)

Příchytka k plotovým panelům, nerez (motýlek)

Nerez příchytka k plotovým panelům (motýlek) je příchytka od výrobce Pilecký. Je vyrobena z nerezavějící oceli a používá se k uchycení svařovaných plotových panelů PILOFOR ke sloupkům. Vzhledem k tvaru nerezové příchytky je nazývána "motýlek".

Prodej nerezových příchytek k plotovým panelům (motýlek) je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Příchytka k plotovým panelům, nerez (motýlek) naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!