www.ferospoj.cz :: Příchytka plotových dílců na sloupky 60 x 40 mm, PILOFOR PVC, různé barvy (25.05.2024 - 00:14)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Příchytka plotových dílců na sloupky 60 x 40 mm, PILOFOR PVC, různé barvy

PŘÍCHYTKA PLOTOVÝCH DÍLCŮ NA SLOUPKY 60 X 40 MM, PILOFOR PVC, RŮZNÉ BARVY

Příchytka k hranatým sloupkům, PILOFOR PVC je plastová příchytka od výrobce Pilecký. Je vyrobena z polyvinylchloridu (PVC) a je určena pro montáž svařovaných plotových dílců PILOFOR na hranaté sloupky 60 x 40 mm. Součástí dodávky je i šroub (TEX) a krytka. Hodí se pro panely s průměrem drátu do 7 mm.

Návod na instalaci panelů na sloupky 60 x 40 mm je ke stažení ZDE.

Prodej příchytek k hranatým sloupkům PILOFOR PVC je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Příchytka plotových dílců na sloupky 60 x 40 mm, PILOFOR PVC, různé barvy naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!