www.ferospoj.cz :: Pletivo žebírkové, bez rámu a povrchové úpravy (04.12.2021 - 01:35)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo žebírkové, bez rámu a povrchové úpravy

Žebírkové pletivo je vyrobené z oceli a bez povrchové úpravy. Pouze vnitřní výplet je bez rámu a vhodný pro dodatečnou povrchovou úpravu po realizaci svárů apod. Pozice výše (formát 1100x2100 mm = 1000x2000 je čistý použitelný rozměr, pletivo má na každé straně přesahy drátů, aby bylo případně do rámu instalovatelné pouhým zapletením) je skladová.

Prodej žebírkového pletiva je realizován v několika rozměrových variantách (výška až 1700 mm, délky až do 5000 mm apod.). Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených pletiv Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

Rádi bychom Vás však upozornili, že je velmi složité zajistit bezproblémovou přepravu malého množství (1 až 5 ks). Realizujeme i malé zakázky, ale riziko poškození výpletu během přepravy je větší a cena přepravy bývá zpravidla v řádech 300 Kč bez DPH a více (paletová přeprava).

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pletivo žebírkové, bez rámu a povrchové úpravy naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!