www.ferospoj.cz :: Pletivo svařované PILONET SUPER, ZN + PVC (21.04.2021 - 09:59)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo svařované PILONET SUPER, ZN + PVC

Pletivo svařované PILONET SUPER, ZN + PVC

Pletivo svařované PILONET SUPER, ZN + PVC je velmi silné svařované pletivo s poplastovanou povrchvou úpravou od českého výrobce Pilecký. Pletivo je pokryté vrstvou PVC plastu v zelené barvě. Jedná se o klasickou zahradní poplastovanou síť. Jednotlivá velikost ok je 50 x 50 milimetrů u všech prodávaných variant. Drát je silný 3 milimetry pro dosažení maximální pevnosti pletiva.

Prodej svařovaného pletiva Pilonet Super je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím na e-mailové adrese poptavky@obchodprodilnu.cz. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pletivo svařované PILONET SUPER, ZN + PVC naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!