www.ferospoj.cz :: Pletivo svařované PILONET SUPER STRONG, zelené (17.05.2022 - 23:45)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo svařované PILONET SUPER STRONG, zelené

Pletivo svařované PILONET SUPER STRONG vyrobené z oceli s pozinkováním a poplastováním (KOMAXIT) v zelené barvě RAL 6005. Jedná se o velmi pevné plotové pletivo s dlouhou životností, elegantně vypadající pletivo s širokou škálou uplatnění. Průměr drátu je 3,50 mm, což zajišťuje pletivu maximální pevnost a stabilitu. Svařovaná pletiva (někdy také s ohledem na svou konstrukci nazývaná svařované sítě) se proti klasickým drátěným pletivům liší tím, že dráty jsou mezi sebou spojeny svárem. A právě proto není nutné dodatečně plotový systém ze svařovaných pletiv vypínat dalším drátem, pevnost plotu je zaručena i bez napínání. K pletivům můžete zakoupit také speciální sloupky, které Vám instalaci pletiva výrazně usnadní. Jen pozor - pokud máte pletivo v zeleném provedení (RAL 6005), nezpomeňte si vybrat i sloupky v této barvě!

Prodej svařovaného pletiva je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr. Pokud budete nákup realizovat jako registrovaný zákazník, získáte navíc trvalou slevu 5 % nejen na tento výrobek, ale i na veškeré v budoucnu zakoupené zboží!!!

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pletivo svařované PILONET SUPER STRONG, zelené naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!