www.ferospoj.cz :: Pletivo svařované PILONET LIGHT PLUS, ZN + PVC (21.04.2021 - 09:22)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo svařované PILONET LIGHT PLUS, ZN + PVC

Pletivo svařované PILONET LIGHT PLUS, ZN + PVC

Pletivo PILONET LIGHT PLUS je kvalitní svařovaná zahradní síť zelené barvy s ocelovými dráty o průměru 2,1 mm, které zajišťují pletivu pevnost a stabilitu. Svařovaná pletiva (někdy také s ohledem na svou konstrukci nazývaná svařované sítě) se proti klasickým drátěným pletivům liší tím, že dráty jsou mezi sebou spojeny svárem. Dráty jsou pozinkované a poplastované a tvoří velikost ok 75 x 100 mm. K pletivům můžete zakoupit také speciální sloupky, které Vám instalaci pletiva výrazně usnadní. Návin role je 25 m a můžete vybírat z výšky 1000, 1200 nebo 1500 mm.

Prodej svařovaného pletiva PILONET LIGHT PLUS je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pletivo svařované PILONET LIGHT PLUS, ZN + PVC naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!