www.ferospoj.cz :: Pletivo svařované PILONET, barva antracit (30.07.2021 - 10:08)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo svařované PILONET, barva antracit

Svařované pletivo PILONET je vyrobeno z ocelových, silně zinkovaných, drátů v antracitové barvě. Průměr drátu je 2,50 mm, což zajišťuje pletivu maximální pevnost a stabilitu. Svařovaná pletiva (někdy také s ohledem na svou konstrukci nazývaná svařované sítě) se proti klasickým drátěným pletivům liší tím, že dráty jsou mezi sebou spojeny svárem. Realizujeme pouze prodej v násobku balení výše uvedených, pletiva Pilonet nedělíme na rozměr.
A právě proto není nutné dodatečně plotový systém ze svařovaných pletiv vypínat dalším drátem, pevnost plotu je zaručena i bez napínání. K pletivům můžete zakoupit také speciální sloupky, které Vám instalaci pletiva výrazně usnadní. Jen pozor - pokud máte pletivo v provedení antracit (RAL 7016), nezpomeňte si vybrat i sloupky v antracitu!
Prodej svařovaného pletiva Pilonet je realizován v ucelené rozměrové řadě (různé výšky). Jednotlivé varianty, balení, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, výšku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených svařovaných sítí Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pletivo svařované PILONET, barva antracit naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!