www.ferospoj.cz :: Pletivo pozinkované čtyřhranné, zapletené s napínacím drátem (20.04.2021 - 18:04)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo pozinkované čtyřhranné, zapletené s napínacím drátem

Pletivo pozinkované čtyřhranné, zapletené s napínacím drátem

Pletivo pozinkované čtyřhranné, zapletené. Pletivo má ve své spodní a horní části zapletený napínací drát. Pro případné napnutí pletiva středovým napínacím drátem je tento nutné dokoupit (výše naleznete variantu pro nákup pletiva bez středového drátu či včetně).

Budete-li cenu námi nabízeného produktu porovnávat s jinými výrobky, je vždy nutné brát v potaz průměr drátu, ze kterého je pletivo vyrobené, respektive zda se jedná o pletivo ZAPLETENÉ.

Pletivo plotové pozinkované je našim zákazníkům doručováno za nejlepší možné ceny přepravy, které se odvíjejí od počtu objednaných balení. Chcete-li se na ceny dopravy informovat ještě před vložením objednávky do naší online prodejny, napište nám přes kontaktní formulář nebo se s námi spojte telefonicky (viz stránka Kontakty).

Rozměrové varianty (výšky pletiva) naleznete výše

Abychom byli schopni maximálně vyhovět Vašim projektům, snažíme se držet naše skladové zásoby v dostatečném množství. 
Díky tomu můžeme Vámi objednané zboží připravit k odeslání bez prodlení.

zásoby pletiv v našem skladě   pletiva na skladě
 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pletivo pozinkované čtyřhranné, zapletené s napínacím drátem naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!