www.ferospoj.cz :: Pletivo ohradové svařované HP, drát 2,5, oka 100x50, ZN+PVC (22.04.2021 - 02:10)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo ohradové svařované HP, drát 2,5, oka 100x50, ZN+PVC

Pletivo ohradové svařované HP, drát 2,5, oka 100x50, ZN+PVC

Svařované ohradové pletivo, vyrobené ze zinkovaného drátu a následně poplastifikované s vysokou přilnavostí plastu, v barvě zelené. Vyrobeno z drátu 2,5 mm, svařované pletivo je možné do plotového systému instalovat bez nutnosti vypínání napínacím drátem.

Velmi pevné, esteticky vypadající plotové pletivo s dlouhou životností, s širokou škálou uplatnění (k oplocení rodinného domu, vhodné pro oplocení sportovišť, ale i v rámci zemědělství či při oplocování zahrad apod.).

V případě větších zakázek ceny dohodou! Svařované ohradové pletivo HP Plast úspěšně prodáváme po celé ČR. K montáži si nezapomeňte koupit dřevěné nebo plastové kůly a telegrafické svorky.

Prodej svařovaného ohradového pletiva HORTAPLAST je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

Abychom byli schopni maximálně vyhovět Vašim projektům, snažíme se držet naše skladové zásoby v dostatečném množství. 
Díky tomu můžeme Vámi objednané zboží připravit k odeslání bez prodlení.

zásoby pletiv v našem skladě   pletiva na skladě
 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pletivo ohradové svařované HP, drát 2,5, oka 100x50, ZN+PVC naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!