www.ferospoj.cz :: Pletivo ohradové svařované EP, drát 2,2, oka 100x50, ZN+PVC (21.04.2021 - 10:27)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo ohradové svařované EP, drát 2,2, oka 100x50, ZN+PVC

Pletivo ohradové svařované EP, drát 2,2, oka 100x50, ZN+PVC

Svařované ohradové pletivo, vyrobené ze zinkovaného drátu a následně poplastifikované s vysokou přilnavostí plastu, v barvě zelené. Drát 2,2 mm (pokud budete porovnávat ceny, všímejte si zejména síly drátu, na trhu se objevují i verze "light"!). Plotový systém bez nutnosti vypínání napínacím drátem.

Velmi pevný plotový systém s dlouhou životností, velmi "elegantní" pletivo s širokou škálou uplatnění (ploty v zemědělství, lesnictví, stavebnictví, k oplocení zahrady, oplocení rodinného domu, vhodné také k oplocení sportovišť). K montáži si nezapomeňte koupit dřevěné nebo plastové kůly a telegrafické svorky.

Prodej svařovaného ohradového pletiva EUROPlast je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

Abychom byli schopni maximálně vyhovět Vašim projektům, snažíme se držet naše skladové zásoby v dostatečném množství. 
Díky tomu můžeme Vámi objednané zboží připravit k odeslání bez prodlení.

zásoby pletiv v našem skladě   pletiva na skladě
 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pletivo ohradové svařované EP, drát 2,2, oka 100x50, ZN+PVC naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!