www.ferospoj.cz :: Patka kotevní výškově nastavitelná, s volnou maticí, výroba ČR (20.04.2021 - 18:37)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Patka kotevní výškově nastavitelná, s volnou maticí, výroba ČR

Patka kotevní výškově nastavitelná, s volnou maticí, výroba ČR

Kotevní patky výškově nastavitelné vyrobeny s volnou maticí. Matice není přivařená na desku, což umožňuje její instalaci na trám a po nasazení na "trny" ze šroubovice snadné dorovnání výšek pouhým otáčením matice. Pilíře jsou vhodné pro kotvení jakékoliv dřevostavby na již hotové betonové základy (zámkovou dlažbu). Preferujete-li celodřevěný vzhled Vaší stavby, spoj patka - trám je díky kotvení trámu na rovnou desku více skrytý než při kotvení na patky s U profilem.
Jak již bylo zmíněno výše, vlastní kotvení pergoly či dřevostavby - dorovnání výšek -  je u kotevního pilíře s volnou maticí pohodlnější (časově méně náročné), proto je patka preferována zkušenými řemeslníky. Patky s volnou maticí můžete využít také u staveb, které jsou částečně příkotveny ke zdi, k domu či u kterých jsou další prvky (kotvy) zabetonované. Námi prodávané kotevní patky na pergoly splňují nároky i na kotvení těžkých dřevostaveb (parkovací stání, dřevníky a jiné těžší stavby), jednotlivé prvky jsou certifikovány. 

Pro kotvení k dřevěným prvkům doporučujeme použít speciální vruty do tesařského kování s půlkulatou nebo plochou talířovou hlavou. Zajistíte tak pevný a esteticky vzhledný spoj.

Prodej výškově nastavitelné kotevní patky je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Výškové patky můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízené patky Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

Abychom byli schopni maximálně vyhovět Vašim projektům, snažíme se držet naše skladové zásoby v dostatečném množství. 
Díky tomu můžeme Vámi objednané zboží připravit k odeslání bez prodlení.

zásoby kotvících prvků v našem skladě   zásoby kotvících prvků v našem skladě
 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Patka kotevní výškově nastavitelná, s volnou maticí, výroba ČR naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!