www.ferospoj.cz :: Patka kotevní výškově nastavitelná, s přivařenou maticí, výroba ČR (30.07.2021 - 08:22)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Patka kotevní výškově nastavitelná, s přivařenou maticí, výroba ČR

Nastavitelné kotevní patky vyrobené s přivařenou maticí jsou vhodné pro kotvení jakékoliv dřevostavby na již hotové betonové základy (zámkovou dlažbu). Pokud mají jednotlivá kotevní stanoviště rozdílné výšky, s patkou na šroubovici je možné stavbu snadno vyrovnat. Výhodou může být také fakt, že díky kotvení trámu ze spodu na desku je spoj patka - hranol více skryt. Z pohledových stran není kotvení tak viditelné jako při kotvení na patky s U profilem.
Špičková kvalita kotevního pilíře se odvíjí od faktu, že je vyráběn v ČR. Doporučujeme Vám k realizaci základů dřevostavby používat kvalitní kotevní patky. Má - li patka příliš slabou šroubovici, či desku ze slabšího plechu, může při určitých povětrnostních podmínkách dojít na kotvě k problémům. 

Pro kotvení k dřevěným prvkům doporučujeme použít speciální vruty do tesařského kování s půlkulatou nebo plochou talířovou hlavou. Zajistíte tak pevný a esteticky vzhledný spoj.

Prodej nastavitelné kotevní patky je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Kotevní patky můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízené patky Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

Abychom byli schopni maximálně vyhovět Vašim projektům, snažíme se držet naše skladové zásoby v dostatečném množství. 
Díky tomu můžeme Vámi objednané zboží připravit k odeslání bez prodlení.

zásoby kotvících prvků v našem skladě   zásoby kotvících prvků v našem skladě
 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Patka kotevní výškově nastavitelná, s přivařenou maticí, výroba ČR naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!