www.ferospoj.cz :: Nátěr zdiva ochranný a impregnační, Den Braven (04.12.2021 - 02:45)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Nátěr zdiva ochranný a impregnační, Den Braven

Ochranný a impregnační nátěr zdiva je jednosložkový vodou ředitelný roztok pro vytvoření hydrofobní ochrany savých podkladů. Používá se jako impregnační nátěr fasádních omítek, zdiva, nekonstrukčních betonů a vláknitocementových materiálů. Dále je vhodný na pálené střešní krytiny, plynosilikátové tvárnice a další savé materiály. Nátěr je vodoodpuzující (hydrofobní), dobře odolává povětrnostním vlivům, zabraňuej tvorbě mechů a má samočistící efekt. Pro zvýšení hydroizolačních vlastností ho lze aplikovat i tzv. injektáží. Dle savosti podkladu spotřebujete 0,25 až 1 l/m2.

Prodej ochranných a impregnačních nátěrů zdiva je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Nátěr zdiva ochranný a impregnační, Den Braven naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!