www.ferospoj.cz :: Násadka na vzpěru hliníková (25.05.2024 - 00:35)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Násadka na vzpěru hliníková

Hliníková násadka na vzpěru, pro průměry 38 mm a 48 mm. Násadku je možné použít do držáku podhrabové desky, kde kryje spoj držák vzpěry - vzpěra či přímo k přichycení vzpěry na sloupek. V takovém případě můžete k násadce ještě přikoupit opasek na sloupek. Můžete vybírat z přírodního vzhledu hliníku či zelené barvy.

Prodej násadek na vzpěru je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Násadka na vzpěru hliníková naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!