www.ferospoj.cz :: Krytka ve tvaru stříšky, čtvercová pro hranol, černá (25.05.2024 - 00:30)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Krytka ve tvaru stříšky, čtvercová pro hranol, černá

Krytka ve tvaru stříšky je zakončovací prvek určený pro dřevěné hranoly a trámy, kde slouží jako ochrana před vodou a také jako dekorativní prvek. Tyto čtvercové krytky lze použít například pro ploty, dětská hřiště či prolézačky. V naší nabídce naleznete také další prvky z kategorie plotového příslušenství.

Prodej krytek ve tvaru stříšky je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Krytka ve tvaru stříšky, čtvercová pro hranol, černá naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!