www.ferospoj.cz :: Kramle tesařská kovaná (25.05.2024 - 00:11)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kramle tesařská kovaná

Kované tesařské kramle jsou vyrobené z betonářské oceli s ostrým pevným hrotem, mají dva různé průměry roxoru a různé rozteče trnů. Kramle se používá nejčastěji při opravách starších dřevostaveb či hospodářských budov (krovy stodol, praskliny ve zděných štítech apod.). Námi prodávané kramle jsou ručně kované z roxorů.

Prodej kované tesařské kramle je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Tesařské kramle můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství. Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených kramlí Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kramle tesařská kovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!