www.ferospoj.cz :: Koš trojúhelníkový gabionový SADA, aluzink (18.01.2022 - 15:01)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Koš trojúhelníkový gabionový SADA, aluzink

Gabionový koš je sada ocelových svařovaných sítí určená pro stavbu trojúhelníkových gabionů vyplňovaných kameny nebo valouny. Drát v gabionovém koši je silný 3,5 mm s velikostí ok 50 x 50 mm. Součástí sady jsou spony a svorky.

Prodej gabionových trojúhelníkových košů je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Koš trojúhelníkový gabionový SADA, aluzink naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!