www.ferospoj.cz :: Kolík kotevní se samozávrtnou špičkou, oko na konci (25.05.2024 - 00:08)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kolík kotevní se samozávrtnou špičkou, oko na konci

Kotevní kolík samozávrtný do země. Slouží pro ukotvení velkých krycích plachet, trampolín a lehčích konstrukcí prostřednictvím ocelových lan. Celková délka kotvy se pohybuje od 600 mm až do velikosti 1220 mm, čož výrazně posiluje celkovou únosnost prvku po jeho zavrtání do země. Průměry drátu jsou 10, 12 a 14 mm.

Zemní kotva je instalovatelná do běžného terénu, před zavrtáním doporučujeme do kotevního stanoviště zatlouci např. roxor, aby vlastní aplikace kotvy byla posléze méně fyzicky náročná. S pomocí roxoru, který provlečete okem, si také můžete vytvořit dostatečnou páku na zatáčení kolíku do země. Další doplňující informace k produktu naleznete v sekci technický popis a v tabulce výše (cena, aktuální dostupnost).

Prodej závrtné kotvy do země s okem na konci je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kolík kotevní se samozávrtnou špičkou, oko na konci naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!