www.ferospoj.cz :: Jekl pozinkovaný 50 x 30 x 1,8 mm (18.06.2024 - 03:41)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Jekl pozinkovaný 50 x 30 x 1,8 mm

Pozinkované jekly (příčníky) pro Vás krátíme z délky 6 m. Potřebujete-li pro svůj projekt specifické množství a délku, rádi pro Vás nařežeme jekly ZDARMA na míru (po jednotlivých metrech či dle Vámi zaslaného nářezového plánu).
POZOR, v případě řezání jeklů na specifickou délku se na tyto položky po uzavření kupní smlouvy formou objednávky nevztahuje možnost odstoupení od smlouvy ve 14 denní lhůtě.
U objednávky jeklů ve větším množství či ve specifické délce nad 3 m je také potřeba počítat s možným prodloužením dodací lhůty.
Pro získání bližších informací a domluvení konkrétních podmínek dodávky nás, prosím, kontaktujte telefonicky či emailem na poptavky@obchodprodilnu.cz.

Čtyřhraný ocelový pozinkovaný jekl obdélníkového průřezu 50 x 30 mm o síle stěny 1,8 mm je povrchově upraven zinkem.  Jekl je holý bez přivařených držáků plotového pole. Může se použít jako vodorovný konstrukční prvek  u plotových polí, nebo jako plotový sloupek. Plastovou povrchovou úpravu dodáváme v barvách, které se vhodně doplňují s barevností plotovek z materiálu Traplast™.

Nákupem tohoto výrobku kupříkladu v kombinaci s plastovými plotovkami vytvoříte plotové pole, které na rozdíl od jiných materiálů nevyžaduje dlouhodobě žádnou údržbu. Příčník můžete snadno uchytit do třmenové úchytky na této produktové kartě.
Plastové záslepky nejsou součástí, můžete je však dokoupit v této části našeho katalogu výrobků. 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Jekl pozinkovaný 50 x 30 x 1,8 mm naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!