www.ferospoj.cz :: Hydroizolace gumoasfaltová DenBit DISPER DN, Den Braven (23.10.2021 - 01:15)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hydroizolace gumoasfaltová DenBit DISPER DN, Den Braven

Gumoasfaltová hydroizolace DenBit DISPER DN Den Braven je disperze asfaltů modifikovaná syntetickým kaučukem. Je možné ji použít na suché i mírně vlhké podklady s libovolným sklonem. Ani při použití na svislé stěny gumoasfaltová hydroizolace nestéká a zachovává si své vlastnosti při nízkých i vysokých teplotách. DenBit DISPER DN může přijít do přímého kontaktu s polystyrenem, neobsahuje žádná rozpouštědla a po zaschnutí poslední vrstvy odolává atmosferickým vlivům, slabým kyselinám i zásadám. Lze ji nanášet na beton a další minerální podklady, cementové a cemento-vápenné omítky, eternit, podklady na bitumenové bázi a na podklady ošetřené penetrací DenBit DISPER AS nebo A. Podrobnější technické informace naleznete v dokumentech pod obrázkem produktu.

Prodej gumoasfaltových hydroizolací DenBit DISPER DN Den Braven je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hydroizolace gumoasfaltová DenBit DISPER DN, Den Braven naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!