www.ferospoj.cz :: Hřeben napínací, pro ruční napínání svař. sítí (20.04.2021 - 17:43)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hřeben napínací, pro ruční napínání svař. sítí

Hřeben napínací, pro ruční napínání svař. sítí

Napínací hřeben pro ruční napínání svařovacích sítí je instalační příslušenství pro ploty od výrobce Pilecký. Hřeben je vyroben z tvrdého plastu a používá se pro ruční vypínání plotových svařovaných sítí.

Prodej napínacího hřebenu pro ruční napínání svař. sítí je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hřeben napínací, pro ruční napínání svař. sítí naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!